PL     EN
Punkt Doradztwa Zamówień Publicznych

W ramach ośrodka Enterprise Europe Network funkcjonującego przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. funkcjonuje Punkt Doradztwa Zamówień Publicznych, którego celem jest informacja dla polskich firm o możliwościach pozyskania zamówień publicznych w krajach Unii Europejskiej.

Pomagamy znaleźć zamówienia publiczne w krajach UE zainteresowanym przedsiębiorcom. W ramach konsorcjum zapewniającego usługi sieci Enterprise Europe Network w Polsce zachodniej oferujemy szkolenia, indywidualne konsultacje oraz dostęp do najważniejszych dokumentów i stron internetowych związanych z zamówieniami publicznymi w UE.

Dzięki zaangażowaniu w sieci Enterprise Europe Network mamy kontakt z ośrodkami zajmującymi się zamówieniami publicznymi w poszczególnych krajach UE, przez co łatwiej jest nam dotrzeć do specyficznych informacji.

Ubieganie się o zamówienia publiczne w krajach członkowskich UE wymaga, ze względów praktycznych, znajomości języka danego kraju, ponieważ zwykle pełna dokumentacja przetargowa, jak i przepisy prawne są dostępne tylko w języku narodowym. Dochodzące do tego różnice prawne, obyczajowe jak i odległość geograficzna w praktyce znacznie ograniczają liczbę krajów, w jakich małe i średnie firmy mogą myśleć o realizacji zamówień publicznych. Pomagamy firmom w obecności na tych rynkach.

Więcej informacji: 
Katarzyna Bienia 
tel. (74) 648 04 43 
katarzyna.bienia@darr.pl

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.   |    Dolnośląski Park Technologiczny T-Park
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl | Pozycjonowanie Wałbrzych