PL     EN
Jesteś przedsiębiorcą?

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jej jednostki organizacyjne świadczą różnorodne usługi o wysokiej jakości.

W ramach DARR S.A. funkcjonuje Lokalny Punkt Konsultacyjny dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Punkt Informacyjno - Kontaktowy ds. RPO oraz Ośrodek Enterprise Europe Network, w ramach których świadczone są profesjonalne usługi informacyjne, szkoleniowe oraz doradcze - ogólne i proinnowacyjne.

DARR S.A., jako instytucja zarządzająca Dolnośląskim Parkiem Technologicznym, stwarza przedsiębiorcom szerokie możliwości rozwoju. T-Park został utworzony w celu stymulowania w regionie przepływu wiedzy i technologii pomiędzy jednostkami naukowymi a przedsiębiorcami. W związku z tym DARR S.A. oferuje usługi w zakresie doradztwa w tworzeniu i rozwoju przedsiębiorstw, transferu technologii oraz przekształcania wyników badań naukowych i prac rozwojowych w innowacje technologiczne, a także stwarza możliwość prowadzenia działalności gospodarczej przez korzystanie z nieruchomości i infrastruktury technicznej Dolnośląskiego Parku Technologicznego. DARR S.A. zarządza nowoczesnym budynkiem, dostosowanym do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wynajem powierzchni biurowej, nowocześnie zaaranżowanych i wyposażonych sal konferencyjnych i szkoleniowych o różnej powierzchni z profesjonalnym zapleczem technicznym umożliwiającym prowadzenie prezentacji i szkoleń na najwyższym poziomie, hali warsztatowo-produkcyjnej umożliwiającej użytkowanie suwnicy, a także sprzedaż w pełni uzbrojonych, dobrze skomunikowanych działek inwestycyjnych.

Dzięki połączeniu potencjału technicznego i merytorycznego w jednej instytucji, możliwe jest zaproponowanie naszym odbiorcom zróżnicowanej oferty.

 

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.   |    Dolnośląski Park Technologiczny T-Park
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl | Pozycjonowanie Wałbrzych